Злочином проти народу назвав голова Дніпропетровської обласної організації Української народної партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ рішення Дніпропетровської обласної ради віддати в заставу за закупівлю зерна більше п’ятдесяти будинків, у тому числі – будівлю Дніпропетровського музею імені Яворницького, оперний театр, театр імені Горького, десятки лікувальних установ, включаючи всі протитуберкульозні та шкірно-венеричні диспансери та школи-інтернати для інвалідів.

 

«Застава може бути прихованою формою приватизації будівель», - вважає СОКОРИНСЬКИЙ. Він заявив, що обласна організація УНП звертатиметься до правоохоронних органів та до Верховної Ради України з приводу цього рішення місцевих депутатів.

 

За словами політика, ці об’єкти «взагалі не мають ціни, а враховуючи, що спочатку планувалося заставити ще й Аульський водогін, який постачає водою обласний центр, ясно, що вартість застави перевищує вартість усього врожаю». «Тільки вороги власного народу можуть ризикувати лікарнями та національним культурним надбанням», - підсумував лідер Дніпропетровської УНП.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75