5 жовтня близько 5 години ранку група з десяти молодиків, одягнених у накидки комунальних служб, повністю розгромила табір захисників української мови на Європейській площі в Києві. Цього разу нападники приїхали на тракторі: молодики за лічені хвилини зламали табір і повантажили намети, парасолі, столи, стільці, прапори та інше майно політичних партій «Наша Україна», Українська народна партія та Конгрес українських націоналістів у причіп трактора.

 

«На відміну від попередніх нападів, цього разу міліція була присутня на місці злочину, однак не втручалася і не реагувала на прохання про допомогу, залишившись сидіти в авто», – розказав член УНП, координатор активістів Віктор Горбач. Він також додав, що молодики не показували ніяких документів, які б посвідчували їх особи як представників комунальних служб чи документів, що давали б їм право на якісь дії.

 

Горбач також наголосив, що «при складанні протоколу, працівники міліції відмовлялися записувати свідчення про наявність трактора і його номер та змушували людей, котрі були присутні при інциденті, підписувати показання, наче все проходило в рамках закону і вони не мають ніяких претензій до того що відбулося».

 

За словами голови Секретаріату КУНу Володимира Манька, постраждалі активісти та представники об’єднання «Наша Україна» пишуть заяви у міліцію та вимагають порушити кримінальну справу по факту скоєних злочинів.

 

Попри все, активісти повідомили, що відстоюватимуть українську мову й надалі.

{igallery id=3440|cid=36|pid=1|type=category|children=0|showmenu=0|tags=|limit=0}

Довідково. Вже третій місяць поспіль триває безстрокова акція проти дискримінаційного щодо української мови Закону «Про засади державної мовної політики» авторства Ківалова-Колєсніченка біля Українському домі. Акція є мирною та законною, оскільки до столичної адміністрації, відповідно до Конституції України, було направлено повідомлення. Утім неодноразово на табір чинились напади: перша спроба відбулася близько 6:00 9-го вересня. Вдруге невідомі молодики спробували знести намети 1 жовтня.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75