17 червня у Дніпропетровську відбулася  XVIII конференція обласної організації Української Народної партії, в роботі якої прийняв участь лідер партії, народний депутат Ю. Костенко.


У вступному слові голова обласної організації А. Сокоринський дав характеристику сучасного становища в області, підкреслив, що члени УНП піддаються переслідуванням (як приклад, він навів справу В.Горобця, який вже кілька місяців перебуває в ув’язнені, і суд над ним весь час необґрунтовано переносять). Народник зосередив увагу на тому, як в сільський місцевості, в українських селах селян змушують підписувати заяви, що їх рідна мова – російська. Чимало делегатів заявили, що такий же примус існує в їхніх районах, де чиновникам загрожують покаранням, якщо вони не забезпечать спущену з гори кількість підписів.


У своєму виступі Ю. Костенко охарактеризував сучасне економічне становище в Україні і світі. За його словами, та економічна модель, при який люди весь час купували в кредит, а держави теж робили повсякчасні борги, зазнала краху – і зараз в усьому світі йде жвава дискусія, що ж робити – в усьому світі, крім України. В Україні серйозного обговорення економічних проблем немає, причому не лише в документах влади, але й в документах т.зв. «об’єднаної опозиції».


Лідер партії на кількох прикладах показав, що уряд проголошує економічні гасла, які були сформульовані УНП, проте далі слів справа не йде. Як приклад, він навів історію з купівлею «швидкісних електричок Hyundai” . Аналогічні електрички може випускати українська промисловість, причому вартість буде складати 2\3 вартості корейських. При тому, у їх випуску брали би участь понад сто українських заводів, було б створено тисячі нових робочих місць. Проте уряд створює робочі місця в Кореї.


Мовний закон Костенко назвав кроком на розкол України та закликав підсилити виступи проти нього.
Чимало часу Ю. Костенко приділив процесу об’єднання правоцентристських партій. Він ознайомив народовців з рішеннями, прийнятими за останній час партнерами по переговорах. Фактично неузгодженим залишилося лише питання про назву об’єднаної партії, причому УНП згодна на будь-який варіант.


Конференція прийняла рішення про проведення акцій проти мовного закону та обрала делегатів на з’їзд партії.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75