26-27 травня пройшла четверта Школа молодого політика від Української Народної Партії. Цього разу на навчання, яке відбулося на Полтавщині, зібрались представники Полтавської, Харківської та Київської областей.

 

Фотозвіт зі Школи молодого політика

 

«Важко виділити щось вторинне, що не запам’яталося, або щось, що залишило б по собі негативні враження. Цей захід зібрав доволі цікаву компанію молоді, що мала спільні наміри – здобуття нових знань та навичок, що допоможуть їм у майбутньому та пояснять сучасну ситуацію, яка склалася у світі та Україні», - розказав учасник Школи Микола Лукієнко.

 

Протягом двох днів молоді люди занурювались в політику під чітким керівництвом члена Центрального проводу УНП Наталі Погожевої. Вони дізналися про стан сучасної політики, її окремої галузі – аграрної сфери, історію становлення демократії в Україні, мали можливість ознайомитися із технологіями та алгоритмом планування і проведення акцій, їх видами та формами. Особливого колориту навчанню надала зустріч з лідером УНП партії – Юрієм Костенком.

 

“Навчання молоді є дуже важливим напрямком роботи”, - розказала голова Організаційного комітету Школи молодого політика від УНП Наталя Погожева. За її словами, УНП буде продовжувати організовувати навчання для молодих людей, що планую займатись політикою.

 

Організаторами та тренерами Школи молодого політика у Полтаві стали Наталія Погожева, Назарій Боярський, Тарас Латуринський, Олександра Матвійчук.

 

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75