Сьогодні, 14 грудня 2011 року, у День пам’яті учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС, представники Закарпатської обласної організації Української Народної Партії, вшанували жертв непоправної катастрофи, запаливши свічки пам’яті біля монументу «Чорнобильцям» в Ужгороді.


За словами представників УНП «День ліквідатора нерозривно пов’язаний з техногенною катастрофою 1986 року на ЧАЕС та мужністю тих, хто першим зіткнувся з її страшними наслідками. Всі вони є герої, які ціною власного життя врятували мільйони».

 

«За деякими підрахунками, свій внесок у справу будівництва саркофагу зробили близько 90 тисяч чоловік. І сьогодні, ми пишаємось їхньою мужністю, патріотизмом, стійкістю, самозреченням в ім’я майбутнього. Зокрема, Закарпатські вертольотчики були одні з перших на ліквідації катастрофи. Саме завдяки подібним мужнім крокам самовідданих ліквідаторів, їхнім титанічним зусиллям, ядерна біда відступила», - підкреслив у своєму виступі заступник голови Закарпатської УНП Микола Нечитайло.

 

Представник, також зосередився на головному принципі використання ядерної енергії - безпеці та добробуту людини», і водночас наголосив на невирішеності проблем з Чорнобильською АЕС: «Доки під саркофагом перебувають сотні тонн ядерно-паливних матеріалів, тисячі тонн радіоактивних відходів – Україна залишатиметься в небезпеці».

 

У зверненні було відмічено ще й те, що потенціал України щодо альтернативної енергії – геотермальної, сонячної, вітрової – становить близько 15%. «І якщо посилювати цей напрям і залучати органічне паливо (спалювання відходів, зокрема від переробки сільгосппродукції), то цей ресурс можна збільшити до 20-25%». У підсумку партійці закликали припинити розвиток та розширення використання атомної енергетики на Україні, аби такої біди за жодних умов більше не повторилося.

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75