Дайджест УНП | Чи з’явиться в Україні «світло в кінці тунелю» енергетичної кризи?

Про нинішню ситуацію на електроенергетичному та газовому ринках розповідає «Главком». Видання наголошує, що нинішні керівники галузі доносять президенту некоректну інформацію про реальну ситуацію енергетичній галузі. Можливо тому, представники влади щоразу перед телекамерами випромінюють впевненість і оптимізм щодо проходження осінньо-зимового сезону. Президент Володимир Зеленський закликав великий бізнес і деякі ЗМІ припинити «розганяти новини про нестачу вугілля та газу» в Україні».

Юрій Костенко

Державою, яка нехтує своєю безпекою, також нехтують – Юрій Костенко в ефірі «4 каналу»

Про причини виникнення кланової олігархії в Україні, злочинну передачу ядерної зброї агресору, доцільність активізації Будапештського меморандуму, про необхідність національних пріоритетів і єдиної правоцентристської політичної сили в Україні.

Юрій Костенко

Інтерв’ю Наталії Шпильової-Саїд, кандидатки наук з Університету Індіани, з Юрієм Костенком на онлайн-платформі «New Books Network»

На онлайн-платформі подкастів «New Books Network» («Мережа нових книг»), яка знайомить відвідувачів з новими книгами з понад 90 областей, дисциплін та жанрів, у тому числі, й з книгами зі східноєвропейських досліджень.

Юрій Костенко

УНП – партія, яка тісно пов’язана з витоками українського державотворення, і яка має незаплямовану репутацію, – Гайович

Вадим Гайович, депутат Черкаської обласної ради, член Української асоціації Римського клубу, після зустрічі з лідером УНП Юрієм Костенком поділився на своїй фейсбук-сторінці враженнями від надзвичайно приємної і плідної багаторічної співпраці з Українською народною партією та її лідерами. Текст допису пана Гайовича наведено нижче.

УНП, Юрій Костенко

Сторінка 1 із 504