Тарас Пастух зрадив партію, яка його привела в політику — Ольга Давид

Тарас Пастух зрадив партію, яка його привела в політику. Він так само буде поводитися і зі своїми виборцями. Таку заяву озвучила заступник голови Української народної партії Ольга Давид.

“Йдеться про «політичне пристосуванство». Прикладом цього ганебного явища є безвідповідальна поведінка Тараса Пастуха. Він був обраний декілька разів депутатом Тернопільської обласної ради від Української Народної Партії (УНП). Згодом балотувався у народні депутати як самовисуванець, використавши організаційні та фінансові ресурси УНП. Та, пройшовши у парламент, за декілька місяців став членом «Самопомочі»”, - зазначила Ольга Давид.

На думку Ольги Давид, світ не знає прикладів, коли політики-пристосуванці успішно будували країну.

“Тарас Пастух протягом тривалого часу був членом Української Народної Партії і навіть перебував на посаді заступника голови партії, а коли для УНП настали складні часи, почав шукати легші шляхи для власного просування у політиці. Це справжня зрада побратимів - однопартійців. У світі ще не було прикладів, щоб зрадники побудували успішну країну. Якщо особа вчора зрадила партію, то нема гарантії, що завтра вона не зрадить інтересів своїх виборців”, - зазначила у своєму коментарі Ольга Давид.

К-ть переглядів 2683
Оцініть матеріал!
(10 голосів)

1 коментар

  • введіть своє імя ...Валентина
    Автор введіть своє імя ...Валентина Субота, 24 жовтня 2015 05:32 Коментувати

    Дуже шкода що наша партія УНП знищена такими як Пастух.. На жаль він не один такий. Ще у нашій партії був такий же слизняк як Славік Кірілєнко! Помилилися ми і із об"єднанням із Рухом, який лежав під Тимошенчихою і його члени вмирали за цю брехуху. Об"єднавчий з"їзд був дуже принизливий для нас, коли ці продажні рухівці (жидівські кріпаки ) обзивали нас і паплюжили !! Нам потрібно було просто встати і піти із того з"їзду.. І мені дуже цього хотілося

    Поскаржитись

Прокоментувати:

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75