УНП вимагає перевірити диверсійний слід в інвестиційних проектах у Львові

Будівництво на території «Львівприладу» за кошти регіоналів і під керівництвом наближених до них людей, може загрожувати національній безпеці України. Українська народна партія звертається до Президента України, Генпрокуратури України, НАБУ та СБУ з вимогою перевірити інформацію журналістського розслідування ZAXID.NET «Львівприлад» перетворять на офіси. Один із найбагатших людей України вирішив інвестувати у Львів» щодо можливого російського походження інвестиційних коштів, а також загрози нацбезпеці у зв’язку з будівництвом об’єктів коштом іноземного капіталу поруч з режимним військовим об’єктом у Львові, – повідомила прес-служба УНП.

«Будь-які об’єкти, зведені на території колишнього військового заводу і на межі з Націона́льною акаде́мією сухопу́тних ві́йськ і́мені ге́тьмана Петра́ Сагайда́чного за кошти російського походження, можна опосередковано розцінювати як підготовку до диверсійних заходів. У Львові вже є прецеденти, коли Західне регіональне управління Державної прикордонної служби України під своїми вікнами має Російське консульство, і значною мірою, те що сьогодні відбувається в країні, є наслідком безпечності наших владоможців», - вважає заступник голови Української народної партії Ольга Давид.

«Минуло 8 років, з часу приватизації заводу. Виникає питання, чому міська влада, зокрема міський голова і міські депутати, мовчать і не звертаються у відповідні державні органи з вимогою розпочати процедуру повернення «Львівприладу» у державну власність у зв’язку з невиконанням зобов’язань. Натомість бачимо, що «Львівприлад» повторює долю ЛАЗу і територія в центрі міста, яка за інших обставин могла б принести до бюджету міста мільйони доларів, цинічно готується до капітальної забудови. Львів настільки багатий, щоб дарувати найдорожчі ділянки під житлову забудову людям з сумнівною політичною репутацією?», - запитують в УНП.

Так виглядає виконання інвестиційних зобов'язань на купленому за безцінь промисловому гіганті:

ЛьвівприладГальванічний цех Львівприлад

Українська народна партія закликає громаду Львова не допустити росіян і регіоналів під стіни Національної академії сухопутних військ у Львові. Навпаки, після повернення заводу у державну власність потрібно ставити питання про передання частини території і приміщень військовому ВНЗ, оскільки в країні відновлюється підготовка військових кадрів і вони потребують відповідної навчальної бази. «І тут уже йдеться не про міський бюджет, а про відповідальність міських обранців та регіональних чиновників Фонду держмайна, які своєю бездіяльністю ставлять під загрозу національну безпеку держави», - заявила Ольга Давид.

УНП вважає, що «Львівприлад» повинен бути повернений у державну власність, оскільки завод у 2007 році був куплений за стартовою ціною трохи більше 3 млн. дол. під інвестиційні зобов’язання відновити виробництво і створити робочі місця, про що наголошувала тодішня начальник Регіонального відділення ФДМУ у Львівській області Наталія Горлач. Тоді УНП вимагала перенести аукціон, і попереджувала, що дві харківські фірми Добкіна, які між собою розіграли завод за стартовою ціною, не мали намірів відновлювати виробництво, створювати робочі місця, а фактично за безцінь купували територію під житлову забудову.

Довідка: У передсвятковий час у львівських ЗМІ з’явилася інформація про те, що на місці заводу «Львівприлад» планується будівництво житлового комплексу та офісного центру. На 11 січня 2016 року у Львівській міськраді призначено громадські слухання що забудови території, а серед інвесторів будівництва у повідомленнях ЗМІ звучать прізвища одіозних екс-регіоналів, яких підозрюють у пособництві російським окупантам.

ДП „Львівприлад“ заснований 1946 року промисловий гігант, а після здобуття Незалежності України - головний виробник в Україні приладів регулювання, вимірювання та реєстрації фізичних процесів для різних галузей, у тому числі атомної енергетики, а також систем управління газоперекачувальними станціями магістральних газопроводів. Частина продукції виготовлялася для потреб оборонної промисловості. 2007 року завод було продано ФДМ України на аукціоні за стартовою ціною всього 17 млн грн.

К-ть переглядів 8592
Оцініть матеріал!
(6 голосів)

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75