«Наш щоденний важкий і кровавий плебісцит на користь Української Нації повинен мати на меті не лише вистояти і перемогти московських варварів», – Віктор Вовк

«Наш щоденний важкий і кровавий плебісцит на користь Української Нації повинен мати на меті не лише вистояти і перемогти московських варварів», – Віктор Вовк

Асоційований член «Римського клубу», віце-президент «Української асоціації Римського клубу», народний депутат України VIII скликання (2014-2019 рр.), член Парламентських Асамблей Ради Європи (2015-2019 рр.) та ОБСЄ (2018-2019 рр.), член Конституційної Комісії (2015-2019 рр.), колишній багаторічний член УНП Віктор Вовк прокоментував на власній фейсбук-сторінці геноцидну повномасштабну війну московської орди на винищення українства і до чого варто прагнути Українській Нації після Перемоги Збройних Сил України над неоімперією.

Повний текст допису наведено нижче.

«Нація - це щоденний плебісцит». Жорстку правду класичної формули Жозефа Ренана 140 річної давнини нині українці на фронті і в тилу пізнають ціною своєї «крові, важкої праці, сліз і поту» і навіть власного життя.

Адже референдум 1 грудня 1991 року став лише першим надважливим, але однодієвим юридичним і міжнародно-правовим актом відновлення омріяної державноі незалежності й «осиковим кілком» в серце тогочасної комуністичної російської імперії.

Формування ж сучасної життєздатної і конкурентоспроможної української нації і забезпечення надійного захисту від зазіхань сусідньої московської орди залишалися стратегічним викликом на майбутнє.

Змарнувавши кілька десятиліть, значний потенціал (військовий, економічний, науково-технологічний, демографічний тощо) і декілька сприятливих нагод у мирний час, маємо нарешті дати адекватну відповідь на цей історичний виклик в умовах екзистенційної загрози самому існуванню українців - геноцидної війни орди на винищення українства.

Тож наш щоденний важкий і кровавий плебісцит на користь Української Нації повинен мати на меті не лише вистояти і перемогти московських варварів (за що ми платимо величезну ціну життями, стражданнями і руйнуваннями).

Пройшовши ці страшні випробування і здобувши перемогу, маємо не повторити помилки попередніх 30-ти років.

Маємо не зупинитися у власній швидкій трансформації на потужну модерну націю і члена євроатлантичної сім’ї народів. Й не дати зупинити себе ні зовнішнім, ні внутрішнім недругам і паразитам.

Наше «гідне місце під сонцем», насправді, в наших власних руках, головах і серцях. Варто думати і пам’ятати про це вже сьогодні.

Автор: Віктор Вовк

Джерело: фейсбук-сторінка

Дата публікації: 01.12.2022 19:39

Повномасштабна російсько-українська війна, НАТО, Віктор Вовк, Геноцид українського народу, ЄС

Читайте також: