Українська Народна Партія вимагає підписати Закон України "Про національну поліцію"

Реформа правоохоронних органів має стати запорукою безпеки всіх громадян України не залежно від достатку, професії, статі чи національності.

Однак на сьогодні народ України не може зрозуміти, чому досі не підписано Закон України "Про національну поліцію", а реформа правоохоронних органів фактично зупинена, одночасно зі зростанням рівня злочинності в Україні.

 

Рівень довіри до влади серед пересічних громадян щодня знижується, репутація правоохоронних органів не витримує жодної критики. Однак знайшлися тисячі найкращих молодих людей, які взяли на себе відповідальність не лише за безпеку громадян України, а й за відновлення довіри до правоохоронних органів, пройшли жорсткий відбір, складні навчання і навіть за короткий час зуміли завоювати симпатію в українців. Сьогодні вони працюють фактично поза законом - з незрозумілими міліцейськими посвідченнями, у нестатутній формі, без надії отримувати ту зарплату, яку їм обіцяли при вступі на службу.

 

На реформи чекає не лише Україна, а й весь світ. Міжнародна спільнота надала матеріальну і технічну підтримку для створення поліції і чекає відповідних результатів. Президент повинен негайно підписати закон і легалізувати діяльність поліції. Якщо наміри реформ є справжніми і чесними, якщо влада зацікавлена у реальних змінах правоохонних органів, Президент повинен підтвердити це своїми діями,  або пояснити чому він досі цього не зробив.

К-ть переглядів 4128
Оцініть матеріал!
(4 голосів)

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75