Мета партії

Сильна та Незалежна держава

УНП прагне збудувати сильну державу, з власним конкурентоспроможним виробництвом

Політика партії

формується знизу вверх

Програма та політика Української Народної Партії формується не керівництвом партії, а її членами.

З почуттям

відповідальності за нашу державу

Ми претендуємо на довіру наших співвітчизників і прагнемо до провідної політичної ролі в Україні

 • 234

  Подолання кризи

  УНП має чітку програму виведення економіки країни з кризи і сприймає владу не як самоціль, а як інструмент виконання своєї програми.

 • 234

  Чесна виборча система

  УНП пропонує вибудувати виборчу систему, яка дозволить формувати владу з середовища народу, яка працюватиме на народ, розуміючи всі його потреби і проблеми.

 • 234

  Європейська модель

  УНП пропонує перейти до європейської моделі врядування з реальною децентралізацією влади і передачею у розпорядження місцевого самоврядування 80% бюджету.

 • 234

  Відповідальна влада

  УНП пропонує встановити систему стримувань і противаг через виборність ключових посад у владі, а також прокурорів, суддів, правоохоронних органів на місцевому рівні, які можуть бути відкликані у разі неналежного виконання своїх обов'язків.

 

«Декількох  гірників шахт «Довжанська-Капітальна»  та «Червоний партизан», які 3 листопада брали  участь в акції  протесту в Луганську, звільнили з роботи через дивні причини: неіснуючі прогули і неправильно заповнену карту профогляду», - повідомляє Луганська обласна організація Української народної партії. Обласна УНП вважає розправу адміністрації шахт над протестувальниками «політичними репресіями». Обласна УНП також повідомляє про рішення шахтарів «в разі звільнення членів Незалежної профспілки на знак протесту організувати акцію біля стін Кабміну з оголошенням голодування».

 

За  інформацією представників УНП, «практично одразу після акції незалежних шахтарських профспілок, яка відбулася в Луганську, розпочались переслідування гірників шахт «Довжанська-Капітальна» та «Червоний партизан» з боку адміністрацій підприємств. Гірників звільняли за надуманими причинами, зокрема, один був звільнений через відсутність на роботі в день акції попри те, що відповідно до чинного законодавства, профспілка сама визначає дні звільнення від роботи членів виборного органу для виконання своїх функцій, і дозволу роботодавця на це не потрібно».

 

В УНП переконані, що обласна влада свідомо дала команду розправитися з протестувальниками. Водночас, УНП наголошує, що «право на мирні зібрання та право висловлювати власну думку про ситуацію в країні є невід’ємним конституційним правом кожного громадянина».

Наша ціль

Забезпечити кожній людині свободу в рамках права та сприяти її волі до праці, утвердження особистості у самовизначеному житті

 

Більше...

Ми прагнемо

Побудувати в Україні демократичну державу європейського типу

 

Більше...

Ми жадаємо

Побудувати в Україні екосоціальну, конкурентноспроможну ринкову економіку, яка забезпечила б високі стандарти життя людей на рівні розвинутих країн світу

 

Більше...

Ми будемо

Зміцнювати українську політичну націю, сприяти національно-духовному відродженню

 

Більше...

Ми хочемо

Домогтися оптимального для нашого народу входження України до Європейського Союзу, Організації Північноатлантичного Договору та світового співтовариства розвинутих країн.

 

Більше...

Партійна позиція

Бажаєте вступити в партію?

Приєднуйтеся до команди Української Народної Партії вже сьогодні

Приєднатися

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75