Мета партії

Сильна та Незалежна держава

УНП прагне збудувати сильну державу, з власним конкурентоспроможним виробництвом

Політика партії

формується знизу вверх

Програма та політика Української Народної Партії формується не керівництвом партії, а її членами.

З почуттям

відповідальності за нашу державу

Ми претендуємо на довіру наших співвітчизників і прагнемо до провідної політичної ролі в Україні

 • 234

  Подолання кризи

  УНП має чітку програму виведення економіки країни з кризи і сприймає владу не як самоціль, а як інструмент виконання своєї програми.

 • 234

  Чесна виборча система

  УНП пропонує вибудувати виборчу систему, яка дозволить формувати владу з середовища народу, яка працюватиме на народ, розуміючи всі його потреби і проблеми.

 • 234

  Європейська модель

  УНП пропонує перейти до європейської моделі врядування з реальною децентралізацією влади і передачею у розпорядження місцевого самоврядування 80% бюджету.

 • 234

  Відповідальна влада

  УНП пропонує встановити систему стримувань і противаг через виборність ключових посад у владі, а також прокурорів, суддів, правоохоронних органів на місцевому рівні, які можуть бути відкликані у разі неналежного виконання своїх обов'язків.

 

Дніпропетровська обласна організація Української народної партії стривожена повідомленнями про «реконструкцію» та «осучаснення» міського парку ім. Лазаря Глоби. Про це йдеться у заяві обласної УНП.

 

«Таке осучаснення на практиці може перетворитися на фактичне знищення парку», – побоюються в Дніпропетровській УНП, додаючи, що «вже не раз бувало, що під прикриттям рішення про «реконструкцію» історичні об’єкти просто знищувалися». Питання також викликає і той факт, що «завдання на підготовку проекту було видане без проведення конкурсу».

 

Тож партійці вимагають від Дніпропетровського міськвиконкому «прийняти рішення про неприпустимість скорочення площі парку, та змінити завдання на проект, зазначивши головною метою максимально можливе наближення до його історичного вигляду».

 

«Проект, коли він буде готовий, має бути виставлений на обговорення всієї громади міста», – вважають вони. Тим часом, обласна УНП планує звернутися до Дніпропетровської прокуратури, зокрема, екологічної, щоб та перевірила, наскільки законною є видача завдання на підготовку проекту без проведення конкурсу.

 

Довідково. Парк імені Глоби - пам'ятник садово-паркового мистецтва кінця 18-го століття.

«Реконструкція» східної частини парку почалася у березні цього року. Спилювати ж дерева у цій частині парку почали ще до того, як із проектом ознайомили громадськість. Як зазначають місцеві ЗМІ, «сам проект неоднозначний – в парку має бути багато відкритих місць і газонів, але катастрофічно мало дерев».

Наша ціль

Забезпечити кожній людині свободу в рамках права та сприяти її волі до праці, утвердження особистості у самовизначеному житті

 

Більше...

Ми прагнемо

Побудувати в Україні демократичну державу європейського типу

 

Більше...

Ми жадаємо

Побудувати в Україні екосоціальну, конкурентноспроможну ринкову економіку, яка забезпечила б високі стандарти життя людей на рівні розвинутих країн світу

 

Більше...

Ми будемо

Зміцнювати українську політичну націю, сприяти національно-духовному відродженню

 

Більше...

Ми хочемо

Домогтися оптимального для нашого народу входження України до Європейського Союзу, Організації Північноатлантичного Договору та світового співтовариства розвинутих країн.

 

Більше...

Партійна позиція

Бажаєте вступити в партію?

Приєднуйтеся до команди Української Народної Партії вже сьогодні

Приєднатися

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75