Мета партії

Сильна та Незалежна держава

УНП прагне збудувати сильну державу, з власним конкурентоспроможним виробництвом

Політика партії

формується знизу вверх

Програма та політика Української Народної Партії формується не керівництвом партії, а її членами.

З почуттям

відповідальності за нашу державу

Ми претендуємо на довіру наших співвітчизників і прагнемо до провідної політичної ролі в Україні

 • 234

  Подолання кризи

  УНП має чітку програму виведення економіки країни з кризи і сприймає владу не як самоціль, а як інструмент виконання своєї програми.

 • 234

  Чесна виборча система

  УНП пропонує вибудувати виборчу систему, яка дозволить формувати владу з середовища народу, яка працюватиме на народ, розуміючи всі його потреби і проблеми.

 • 234

  Європейська модель

  УНП пропонує перейти до європейської моделі врядування з реальною децентралізацією влади і передачею у розпорядження місцевого самоврядування 80% бюджету.

 • 234

  Відповідальна влада

  УНП пропонує встановити систему стримувань і противаг через виборність ключових посад у владі, а також прокурорів, суддів, правоохоронних органів на місцевому рівні, які можуть бути відкликані у разі неналежного виконання своїх обов'язків.

 

Прислухатися до інстинкту самозбереження та відійти від влади, не чекаючи вибуху народного гніву, рекомендує очільникам країни Чернігівська обласна організація Української народної партії. Так в УНП прокоментували несхвальну реакцію учасників Третього Всеукраїнського з`їзду працівників освіти на виступ прем`єр-міністра України Миколи АЗАРОВА, який сказав, що впродовж 2011 року влада п`ять разів підвищувала освітянам зарплату.

 

«Несхвальний гул, який перейшов в істеричний сміх, та поодинокі вигуки «Ганьба!» показали, що навіть ретельно підібрані відомством ТАБАЧНИКА і завжди лояльні до будь-якої влади керівники освіти з усіх регіонів країни вже не витримують політики «покращення життя людей» і що суспільству вже не цікаві пояснення, нібито у всіх теперішніх негараздах винна попередня влада» , - відзначають у Чернігівській УНП.

 

Владу має насторожити й те, що міністр внутрішніх справ України «публічно попередив, що силові структури готові приборкувати соціальні бунти тільки на 44% (саме на стільки від потреб нібито фінансується МВС)», вважають представники УНП і нагадують, що «незалежні опитування свідчать про відсутність мотивації і бажання у рядового складу силових структур придушувати народне обурення».

Наша ціль

Забезпечити кожній людині свободу в рамках права та сприяти її волі до праці, утвердження особистості у самовизначеному житті

 

Більше...

Ми прагнемо

Побудувати в Україні демократичну державу європейського типу

 

Більше...

Ми жадаємо

Побудувати в Україні екосоціальну, конкурентноспроможну ринкову економіку, яка забезпечила б високі стандарти життя людей на рівні розвинутих країн світу

 

Більше...

Ми будемо

Зміцнювати українську політичну націю, сприяти національно-духовному відродженню

 

Більше...

Ми хочемо

Домогтися оптимального для нашого народу входження України до Європейського Союзу, Організації Північноатлантичного Договору та світового співтовариства розвинутих країн.

 

Більше...

Партійна позиція

Бажаєте вступити в партію?

Приєднуйтеся до команди Української Народної Партії вже сьогодні

Приєднатися

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75