Мета партії

Сильна та Незалежна держава

УНП прагне збудувати сильну державу, з власним конкурентоспроможним виробництвом

Політика партії

формується знизу вверх

Програма та політика Української Народної Партії формується не керівництвом партії, а її членами.

З почуттям

відповідальності за нашу державу

Ми претендуємо на довіру наших співвітчизників і прагнемо до провідної політичної ролі в Україні

 • 234

  Подолання кризи

  УНП має чітку програму виведення економіки країни з кризи і сприймає владу не як самоціль, а як інструмент виконання своєї програми.

 • 234

  Чесна виборча система

  УНП пропонує вибудувати виборчу систему, яка дозволить формувати владу з середовища народу, яка працюватиме на народ, розуміючи всі його потреби і проблеми.

 • 234

  Європейська модель

  УНП пропонує перейти до європейської моделі врядування з реальною децентралізацією влади і передачею у розпорядження місцевого самоврядування 80% бюджету.

 • 234

  Відповідальна влада

  УНП пропонує встановити систему стримувань і противаг через виборність ключових посад у владі, а також прокурорів, суддів, правоохоронних органів на місцевому рівні, які можуть бути відкликані у разі неналежного виконання своїх обов'язків.

 

Кримська організація Української народної партії взяла участь у мітингу до Загальноєвропейського Дня пам’яті жертвам сталінізму та нацизму, яку 23 серпня в Сімферополі проводив  Меджліс кримськотатарського народу.

 

Від імені Кримської УНП голова організації Олег Фомушкін закликав українську владу визнати депортацію кримськотатарського народу як геноцид. Учасники  мітингу також закликали українську владу неухильно виконати міжнародні правові акти у сфері дотримання прав людини і прав народів, сприяти відновленню прав кримських татар, до яких комуністичним режимом СРСР протягом десятиліть відбувалася політика геноциду, вимагали офіційно відзначати День пам’яті жертв сталінського та нацистського режимів.


«Націонал-соціалістичний тоталітарний режим Гітлера вже засуджений Нюрнбергським процесом, другий режим – комуністичний – поки що уникнув свого Нюрнбергу за криваві злочини перед власними народами, розв'язання червоного терору, Громадянської війни, голодоморів, депортацій, масових розстрілів і ГУЛАГу. Сподіваємося, що цим Днем ми зробили певний крок до такого суду», - зазначив у виступі голова Кримської УНП.

 

Присутні  на мітингу тримали в руках державні прапори України, кримськотатарського народу, Української народної партії, Конгресу українських націоналістів, Нашої України. У руках учасників були транспаранти з гаслами «КПСС = СС», «НЕТ возрождению тоталитарных режимов!», «Сталінізм = фашизм».

 

Нагадаємо, що Кримська організація УНП вже зверталася до Міністра юстиції України з вимогою заборонити діяльність КПУ як антиконституційного формування, спрямованого на підрив державного устрою.

 

ДОВІДКА: Європейський парламент в своїй Резолюції від 2 квітня 2009 року "Європейська свідомість та тоталітаризм" запропонував оголосити 23 серпня Загальноєвропейським Днем пам’яті жертв усіх тоталітарних та авторитарних режимів, пам’яті, яка має вшановуватися гідно та неупереджено.

 

Парламентська Асамблея ОБСЄ 3 липня 2009 року ухвалила Резолюцію "Заохочення прав людини та громадянських свобод в регіоні ОБСЄ у 21 сторіччі", де висловилася більш однозначно, назвавши 23 серпня Загальноєвропейським днем пам’яті жертв сталінізму та нацизму в ім’я збереження пам’яті жертв масових депортацій та страт.

 

23 серпня 1939 року був підписаний  пакт Молотова-Ріббентропа, який  визначав сфери впливу Німеччини  та СРСР в Європі і планував  переділ Центральної та Східної  Європи.


 

Наша ціль

Забезпечити кожній людині свободу в рамках права та сприяти її волі до праці, утвердження особистості у самовизначеному житті

 

Більше...

Ми прагнемо

Побудувати в Україні демократичну державу європейського типу

 

Більше...

Ми жадаємо

Побудувати в Україні екосоціальну, конкурентноспроможну ринкову економіку, яка забезпечила б високі стандарти життя людей на рівні розвинутих країн світу

 

Більше...

Ми будемо

Зміцнювати українську політичну націю, сприяти національно-духовному відродженню

 

Більше...

Ми хочемо

Домогтися оптимального для нашого народу входження України до Європейського Союзу, Організації Північноатлантичного Договору та світового співтовариства розвинутих країн.

 

Більше...

Партійна позиція

Бажаєте вступити в партію?

Приєднуйтеся до команди Української Народної Партії вже сьогодні

Приєднатися

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75