Олександр Клименко

Олесандр Клименко

Народився 14 квітня 1965р. в м. Мар’їнка Донецької області.

Освіта вища, спеціаліст – економіст, магістр політології. Одружений, має двох синів.

Розпочинав роботу гірничим робітником очисного забою (у бригаді двічі Героя Соціалістичної праці І.І.Стрельченка) на вуглевидобувному підприємстві – шахті Трудівська (м. Донецьк).

Отримав потужний управлінський досвід: працюючи на керівній посаді в АТ «Енергозбутпром» (1993–1998рр., трудовий колектив близько 1000 осіб), ВАТ «Донбасенергобуд» (1998–2003рр., трудовий колектив близько 3000 осіб), заснувавши з 1992 року низку виробничих підприємств малого та середнього бізнесу (створивши за ці роки більше 5000 нових робочих місць).

У 2005-2006 рр. - заступник голови Донецької облдержадміністрації з питань паливно-енергетичного комплексу, транспорту та зв’язку. Автор низки чинних законодавчих актів із вдосконалення законодавства, що регулює діяльність небанківських фінансових інститутів, інвестиційну діяльність в будівництві, антикризові заходи Національного банку України, підвищує соціальний захист громадян України, захист заощаджень громадян. Наукову діяльність здійснює в якості дійсного члена (академіка) Міжнародної Академії Наук екології, безпеки людини і природи та члена-кореспондента Української технологічної Академії (відділення – економіка підприємства).

В 2002 році балотувався по мажоритарному виборчому округу № 107 (Луганська область, м. Краснодон, Луганськ, Молодогвардійськ, Суходольск), отримав більше 20 тис. голосів виборців.

В 2006 році балотувався на посаду Донецького міського голови, зайняв 2 місце (майже 40 тис. голосів виборців).

В 2007 році став народним депутатом України (VI скликання) по списку (№50) виборчого Блоку «Наша Україна – Народна Самооборона». (Був головою підкомітету з питань небанківських фінансових інститутів, керівником Постійної делегації у Міжпарламентській асамблеї Євразійського економічного співтовариства). Повний Кавалер ордену святого рівноапостольного князя Володимира.

За співавторства Олександра Клименка розроблено:

1. Концепція розвитку паливно-енергетичного комплексу Донеччини. Головна ідея – створення паливно-енергетичного консорціуму, маючого в своєму складі вуглевидобувні, енергогенеруючі та енергопостачальні підприємства, що дозволило б державі мати управлінський контрольний пакет в цій сфері економіки та здійснити проривні реформи в напрямку швидкого та ефективного впровадження нових технологій енерго- та тепло- збереження та постачання, перехід на альтернативні джерела енергії тощо, створивши при цьому на Донеччині більше 50 тисяч нових робочих місць)

2. Стратегії соціально-економічного розвитку Донеччини. Головна ідея – підвищення вартості праці в державному стратегічному секторі економіки (вугледобування, енергетика, коксохімічне виробництво) одночасно із стимулюванням розвитку приватного малого та середнього бізнесу в сфері забезпечення зростаючого попиту на будівництво житла та послуги в сфері побуту, що призвело б до значного зростання обсягів виробництва в легкій промисловості та сільському господарстві, сфері послуг, а головне – до тектонічних зрушень в соціальних показниках: створення більше 100 тисяч робочих місць, стрімке зростання реального середнього доходу родини на Донеччині). За його авторства побачила світ низка дослідницьких робіт із впровадження енергозаощаджувальних технологій, переходу до нових відновлювальних видів палива (біопаливо, вітроенергетика тощо).

Партнери та друзі

Skarbynatsii 160x80

Галерея

Наші контакти

Секретаріат

01021, м.Київ,

вул. Мечнікова 16, офіс 4.1

Тел: (095) 145 6940

 

 

 

JoomShaper
Розробка сайту   Original without effects on transparent background 333x75