22 січня праві політичні сили Херсонщини зібралися на мітинг до Дня Соборності

22 січня в Херсоні відзначали День Соборності України. Зранку біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбувся мітинг за участю влади, а потім – правих патріотичних сил: партійних організацій Української народної партії, КУН, НРУ, Свободи, Української платформи «Собор», громадських організацій «Ліга жінок України», «Братство ОУН УПА», Соборне козацтво України «Січ» та молодіжних організацій.

 

Влада не відреагувала на заявку від демократичних сил і не надала слова їхнім представникам. Не було єдності і серед демократичних сил. Не дивлячись на попередні домовленості про спільну участь у святі єднання, представники ВО «Батьківщина» спостерігала за мітингом осторонь, чекаючи його завершення, пояснюючи, що рішення у них може мінятися декілька разів на день.

На мітингу виступали представники різних політичних та громадських організацій, молодь читала вірші до Дня Соборності. «На жаль і сьогодні є сили, не українські сили , які піднімають Ідеї федералізації. Модератори, координатори, агітатори розказують як було б краще при федералізації України. Україна є унітарною державою. Федералізація є руйнівною для державного суверенітету і своєю метою має зміну території України», – зазначив голова Херсонської обласної УНП Тарас Дідух.

«Такий семінар щодо федералізації був нещодавно у Херсоні і не дивлячись на те, що на ньому були представники різних поглядів, всі вони продемонстрували єдність в питанні цілісності України», – продовжив Дідух. За його словами, «Ми маємо розуміти, що лише в єдності дій ми зможемо змінити Україну».

До мітингу приєдналися жителя села Антонівка, району Херсона, які обурені проектом будування річкового терміналу, згідно з яким планується масове переселення жителів селища та існує загроза зміни екології регіону.

Всіх учасників мітингу запросили на урочистий концерт присвячений Дню Соборності України за участю учнів та громадських колективів музичного училища, який відбудеться 23 лютого 2013 року о 17 год. в приміщенні Херсонського музичного училища.

Мітинги до Дня Соборності України відбулися в Геніческу , Цюрупинську , Нововоронцовка, Каховка.

Херсонська область, Новини з областей

Читайте також: