24 листопада у Херсоні пом’янули жертв Голодомору

24 листопада у Херсоні пом’янули жертв Голодомору. Біля пам’ятника жертвам тоталітарного режиму і голодомору зібралось біля 300 людей, серед яких представники влади, представники релігійних конфесій, партійних організацій Української народної партії, Конгресу українських націоналістів, НРУ, Батьківщина, Свобода, Українська платформа «Собор», громадських організацій «Ліга жінок України», «Братство ОУН УПА», Соборне козацтво України «Січ» та молодіжних організацій.

 

Вірші молоді, панахида, яку відправляли по загиблим по – черзі священики, лампадки та свічки в руках учасників створили атмосферу спільної скорботи по репресованим та загиблим.

Поряд з лампадками люди поклали чорний хліб та виложили хрест із ложок. На мітингу не було політичних виступів, але було спільне розуміння, яку велику трагедію пережив український народ. «В такі дні ми особливо гуртуємось віддаючи шану загиблим та репресованим. Ми розуміємо, що це – наша спільна біда, біда мужнього і стійкого українського народу і ми всі разом мусимо зробити все, щоб така трагедія ніколи не повторилася» – відмітив Голова Херсонської обласної організації Української народної партії Тарас Дідух.

Херсонська область, Новини з областей

Читайте також: