Буковинська опозиція підписала угоду про спільні дії

14 березня в Чернівцях представники 12 опозиційних партій Буковини підписали Угоду про спільні дії на майбутніх парламентських виборах. Зокрема, Українська народна партія, партія “За Україну”, ВО «Батьківщина», Народна Самооборона, НРУ, Наша Україна, Реформи і Порядок, УДАР Кличка, Фронт Змін, ВО «Свобода», Громадська позиція та Блок Національних Сил Буковини.Як наголосили підписанти, “основною метою підписання Угоди є координація дій опозиційних сил щодо боротьби з режимом Януковича, повернення країни на демократичний шлях розвитку, припинення політичних репресій та забезпечення проведення вільних та чесних виборів”.

В Угоді наголошується, що єдиним опонентом для об’єднаної опозиції є чинний режим і ті політичні сили, які його уособлюють,тому опозиція відмовляється від публічної взаємної критики та декларує принцип взаємоповаги та взаємного непоборювання між опозиційними політичними силами.

Спільні зобов’язання:

- всіма можливими способами захищати свободу та права жителів Чернівецької області;

- відстоювати принципи демократії та верховенства права;

- не допускати реалізації нищівних для українського народу «реформ»;

- узгоджувати позицію і спільні політичні принципи, підходи та дії на всіх рівнях місцевих рад Чернівецької області;

- координувати дії, спрямовані на підготовку та проведення чесних та прозорих виборів та недопущення фальсифікацій голосування і спотворення волевиявлення громади.

Новини з областей

Читайте також: