ЧЕРКАЩИНА. Представники УНП домоглися реконструкції очисних споруд у с. Іркліїв

За сприяння першого заступника голови Української народної партії, заступника голови комітету Верховної Ради з питань екології Івана ЗАЙЦЯ, на сесії Черкаської обласної ради було прийнято рішення про виділення 1,5 мільйони гривень на реконструкцію очисних споруд у селищі Іркліїв Чорнобаївського району. Про це рішення жителям села повідомили голови усіх фракцій обласної ради, які приїхали до Ірклієва. У сходці жителів села також взяли участь представники політичних партій, громадських організацій, депутати місцевих рад.

Жителі села неодноразово зверталися до Черкаської обласної організації Української народної партії та особисто до Івана ЗАЙЦЯ з проханням вирішити долю очисних споруд у селі. Вже декілька десятиліть іркліївський маслозавод скидає нечистоти у місцеву річку Ірклій, яка впадає у Дніпро. У річці масово гине риба, а мешканці садиб біля річки потерпають від нестерпного запаху.

Голова Черкаської обласної організації УНП Леонід ДАЦЕНКО зазначив, що «УНП та громадськість села нарешті домоглися виділення коштів на реконструкцію очисних споруд». «Протягом тривалого часу ми переконували владу у необхідності конструкції цього природоохоронного об’єкту. Добре і те, що керівництво маслозаводу також вирішило внести свою фінансову частку у реконструкцію очисних споруд», – наголосив він.

30.04.2009

Читайте також: