ЧЕРНІГІВ заполонили безпритульні собаки

Незважаючи  на затверджені майже 4 місяці тому Чернігівською  міськрадою «Правила утримання собак  та котів у м. Чернігові» та визначення низки організацій, які мають контролювати їх додержання, проблема безпритульних тварин в обласному центрі залишається гострою. На цьому наголошує заступник голови Чернігівської обласної організації Української народної партії Сергій СОЛОМАХА.

«Показовою є ситуація на вулиці Старобілоуській, де багато років мешкає собача зграя, - розповідає Сергій СОЛОМАХА. - Восени минулого року тварини ховалися в купі листя, а взимку люди облаштували для цуценят хоч якийсь притулок. І вдень, і вночі перехожі знаходяться під ретельним наглядом собачої зграї, яка вважає цю територію своєю і готова захищати її від сторонніх».

 

Представник УНП нагадує, що затверджені міською  владою правила поширюються як на фізичних осіб, так і на підприємства, установи та організації, а перелік органів, на які покладені контролюючі функції, розписаний аж на шість пунктів.

 

«Як кажуть у народі, не вистачає хіба що «сьомої няньки» - ЗМІ», - зауважує СОЛОМАХА, констатуючи, що в собачому житті нічого не змінилося.

 

Він наголошує на тому, що «проблему безпритульних тварин створили не самі тварини, а мешканці міста і влада, тож собаки, які тиняються вулицями Чернігова, лякаючи перехожих, - просто жертви людської безвідповідальності».

 

«Залишається сподіватися на те, що хоч один із шести визначених «Правилами утримання собак та котів у м. Чернігові» контролюючих органів нарешті згадає про свої повноваження», - підсумував Сергій СОЛОМАХА.

 

Чернігівська область

Читайте також: