«Чорноморнафтогаз» закупив устаткування за цінами, завищеними у 160 разів

«Байки міністра Бойка про величезні досягнення нинішньої влади в газовій промисловості – це безсоромна брехня українському народові», – так голова Кримської організації Української народної партії Олег Фомушкін прокоментував повідомлення ЗМІ про нову закупівлю «Чорноморнафтогазом» інструментів, ціна яких завищена від  ринкової у 20-160 разів.

Політик розповів, що «за інформацією видання "Наші гроші" 14 листопада 2012 року ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» через тендер уклало угоду з ТОВ «Індекстрейд Україна» на придбання устаткування на 45,27 млн грн. Вражає самий факт придбання запчастин на суму 8,76 млн. грн, адже по окремих позиціях ціни значно перевищують ринкові.

Олег Фомушкін нагадує, «що Кримська організація УНП раніше привертала увагу громадськості до подібних махінацій, наприклад, з буровими вишками, коли міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко придбав платформу не в її виробника – норвезької компанії «Norway's Seadrill», а в посередника – британської компанії «Highway Investment Processing», при цьому Україна заплатила понад 400 мільйонів доларів, у той час, як ціна виробника становила 248,5 мільйона доларів. За інформацією ЗМІ гроші осіли на рахунках компаній, що пов'язують із самим міністром Бойко».

«Примітно також і те, що на днях КМУ підвищив вірного помічника міністра Бойка, поміченого в сумнівних держзакупівлях, 26-річного Олександра Кацубу до посади заступника глави правління НАК «Нафтогаз», – підсумував голова Кримської організації УНП.

Новини з областей

Читайте також: