ФОМУШКІН: «Сита влада не знає, що діти теж хочуть їсти»

«Сита  влада не знає, що десь голодують діти, проте ненависть до неї зростає з кожним днем навіть, у тих регіонах країни, де виборці груддю стояли за ЯНУКОВИЧА», - так голова Кримської організації Української народної  партії Олег ФОМУШКІН прокоментував акцію, до якої вдалися близько 50 молодих симферопольських мам, яким не виплачують допомогу на дітей у віці до трьох років.

Політик звертає увагу на те, що «на допомогу в 130 гривень дуже важко прогодувати дітей, але й ці копійки влада вмудряється заборгувати».

«Я  розумію обурення жінок, - говорить ФОМУШКІН. - З яким здоров’ям виростуть їхні малюки, якщо організм дитини не отримує необхідних компонентів харчування: матері скаржаться, що вони не можуть купити молока, не кажучи вже про м’ясо».

Лідер Кримської УНП підкреслює, що «не можна довіряти владі, яка бреше на кожному кроці».

«Міністерство фінансів Криму рапортує, що виплата допомоги профінансована в повному обсязі, проте міністр Микола СКОРИК, навіть не знає про цю проблему», - зауважує Олег ФОМУШКІН та застерігає, що «ця владна ситість може незабаром підняти українців на всенародне повстання, якщо вже «прокидаються» такі прихильні до Януковича регіони, як Крим та Донеччина».

 

Читайте також: