ФОМУШКІН: «У нашій країні честь і гідність вимірюється кількістю грошей у гаманці»

«Лише в країні, де верховенство права визначається верховенством грошей, честь та гідність людини вимірюється кількістю грошей у її в гаманці», - так голова Кримської організації Української народної партії Олег ФОМУШКІН прокоментував рішення Господарського суду Криму, що визнав публікації «Алупкинського порталу» про забудову пляжів та узбережжя в Алупці фірмами львівського мільйонера Геннадія ГЕНШАФТА такими, що паплюжать його честь та гідність.

Приводом  для публікацій стало те, що 31 травня фірма «Вест-Іст-Групп» встановила огорожу на пляжі в місті Алупка, оголосивши його приватною територією готельного комплексу «Зелений мис».

За  словами ФОМУШКІНА, «суд не врахував ні того, що закон забороняє будівництво у межах 100 метрової пляжної зони, а прохід уздовж берега моря повинен бути вільним; ні рішення Алупкинської міськради про мораторій на будівельні роботи на території міста в період з 1 червня по 10 вересня; ні того, що колишнього міського голову Алупки Андрія ХАРИТОНОВА, який надавав дозвіл на встановлення огорожі, 20 червня 2011 року було засуджено за зловживання службовим становищем в інтересах ТОВ «Вест-Іст-групп» - він погодив встановлення меж земельної ділянки площею 1,47 га для відведення цій фірмі; ні вимоги прокуратури розірвати договори з орендарями пляжу та забудовниками узбережної смуги – фірмами «Вест-Іст-групп» та «Силикон Трейд Плюс» львівського мільйонера Геннадія ГЕНШАФТА».

«Суд не врахував і інші докази: фото і відео «Алупкинського порталу» та свідчення очевидців, з яких видно, як перегороджується та захаращується будівельними матеріалами територія пляжу, та присудив редакторові газети «Южний бульвар» та «Алупкинському порталу» сплатити «постраждалому» мільйонеру 22 тис. грн. за моральну шкоду», - розповідає політик.

«Незрозуміла така непослідовність наших судів: за порушення закону одних засуджують, а інших нагороджують. А українським мільйонерам, мабуть, не зрозуміло, що таке справжня честь та гідність», - підсумував ОЛЕГ ФОМУШКІН.

Читайте також: