Іван ЗАЄЦЬ: «Підпис ЛИТВИНА під законопроектом про мови прирівняється до кримінального злочину»

Мобілізувати всі демократичні сили України на захист української ідентичності й державності закликав народний депутат України, перший заступник голови Української народної партії Іван ЗАЄЦЬ. «Треба негайно скликати засідання фракцій НУНС і БЮТ-Батьківщина, щоб виробити систему заходів і скоординувати дії», - зазначив він.

ЗАЄЦЬ наголосив, що необхідно не допустити підписання мовного законопроекту головою Верховної Ради. «Цей підпис буде прирівнюватись до кримінального злочину», - переконаний народний депутат.

 

«Жоден депутат, котрий проголосував за мовний законопроект і тим самим віддав свій голос за порушення миру і спокою в Україні не повинен бути у Верховній Раді», - зауважив нардеп. Також він пропонує демократичним інститутам апелювати до міжнародних організацій – ОБСЄ і Ради Європи.

«Сьогоднішні події у Верховній Раді засвідчили, що режим Януковича продовжує торгувати стратегічними ресурсами: безпековими - у Харкові, гуманітарними – сьогодні в парламенті, і готується торгувати землею», - підсумував ЗАЄЦЬ.

Рівненська область

Читайте також: