На ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ регіонали готуються до виборів, звільняючи директорів шкіл

«Регіональною політикою маленького пряника та великого батога, скерованою на майбутні вибори», назвав голова Дніпропетровської обласної організації Української народної партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ проведення семінарів для посадовців місцевого самоврядування, а також звільнення з посад директорів шкіл на Дніпропетровщині.

За інформацією СОКОРИНСЬКОГО, група сільських та селищних голів і їх заступників із Солонянського й Томаківського районів області організовано, на двох мікроавтобусах, виїхали до Ялти, де для них проводиться семінар під патронатом народного депутата України Олега ЦАРЬОВА, який начебто балотуватиметься по місцевому мажоритарному округу.

Також до обласної організації УНП надійшла інформація про те, що частина директорів шкіл Солонянського району змушені були написати заяви про звільнення, після чого їх поновили на роботі як тимчасово виконуючих обов’язки, тобто їх будь-коли можна звільнити.

«Усі чудово розуміють, що це за «семінар» для селян у Ялті, проте головне, що за чинним законодавством та міжнародними конвенціями їх можна кваліфікувати як корупцію», – наголосив політик, нагадавши, що «в Англії за такий «семінар» посадили міністра».

Проте, на переконання СОКОРИНСЬКОГО, такі методи свідчать, що Партія регіонів зовсім не впевнена в перемозі.

Дніпропетровська область

Читайте також: