На РІВНЕНЩИНІ три політичні сили оголосили бойкот нардепу -«нашоукраїнцю» Віктору МАТЧУКУ

«Закликаємо кожну політичну силу, яка вважає себе опозиційною не включати до своїх списків та не підтримувати як кандидата в депутати до Верховної ради України екс-«губернатора» Рівненщини й поки що нардепа від «Нашої України» Віктора Матчука», – з таким закликом звернулися три політичні сили від Комітету опору диктатурі в Рівненській області.

– На посаді голови Рівненської ОДА Віктор Матчук цинічно нехтував українськими законамНи, злісно переслідував представників проукраїнських політичних сил, звільняючи їх з посад без надання їм можливості на подальше працевлаштування.

Прийшовши до влади, Віктор Матчук звільнив з посад усіх представників національно-демократичного табору, повернувши на їх місця відвертих «кучмістів» та заплямованих гучними шлейфами корупційних скандалів осіб, - аргументують свою позицію представники від Української Народної Партії, ВО «Свобода» та Української платформи «Собор».

«Підконтрольна Віктору Матчуку партія „Наша Україна” в місцевих радах систематично не підтримувала ініціативи опозиційних сил та йшла на зрив сесій Рівненської обласної та міської рад, на яких повинні були прийматися звернення з приводу політичних репресій. Лише у серпні, вересні та листопаді 2011 р. депутати від НУНСу зірвали прийняття шести звернень до керівництва держави  – чотири в обласній та два в міській радах, коли в одному випадку не ставили свої підписи за скликання позачергових сесій, а в інших – просто не голосували за важливі рішення взагалі.

Водночас партія «Наша Україна» в Рівненській області не бере участі в жодному пікетуванні органів державної влади та повністю відмовляється від критики нинішньої влади в ЗМІ», - з обуренням констатують політики.

– В разі нехтування нашою позицією щодо особи В.Матчука як кандидата від опозиційних сил наші політичні організації через свою мережу партійних осередків зроблять усе можливе, щоб ця людина ніколи більше не могла себе позиціонувати представником національно-демократичних сил і в той же час не заперечуємо можливість його висунення від близької йому за духом та реальними діями Партії регіонів», – резюмують у своїй заяві підписанти.

Рівненська область

Читайте також: