На Вінничині пройшли дні українського козацтва

Члени Вінницької обласної організації  Української Народної Партії разом  із представником Центрального Проводу партії Наталією ПОГОЖЕВОЮ,  взяли участь В урочистому відкритті Днів українського козацтва на Вінниччині.

Біля пам’ятного знака на честь перемоги війська Івана Богуна над польською шляхтою у 1651 році., що у сквері "Кумбари" над річкою Південний Буг, окрім місцевих політиків та численних представників козацтва, зібралося багато учнівської молоді, це, насамперед, учні школи № 3, міського Палацу дітей та юнацтва, вихованці школи-інтернату з міста Немирова.

Під залпи гармати  та вигуки «Слава Україні! Героям слава», учасники імпровізованого мітингу  поклали квіти до підніжжя пам’ятника.

Після урочистостей Наталя ПОГОЖЕВА разом з активістами Вінницької міської організації Української Народної Партії відвідали храм Покрови Пресвятої Богородиці Української  автокефальної православної церкви та зустрілися з його настоятелем. ПОГОЖЕВА подякувала о.Василя за його невтомну працю з відродження української церкви та внесла пожертви на будівництво храму.

Вінницька область

Читайте також: