На Житомирщині послаблюють екологічний контроль над підприємствами

«Несвоєчасним та небезпечним» назвали у Житомирській обласній організації УНП зменшення кількості перевірок діяльності суб’єктів господарської діяльності Державною екологічною інспекцією у Житомирській області, прийняте у відповідності до подання прокуратури області.

 

«Зменшення екологічного нагляду може стати катастрофічним - з огляду на сьогоднішній стан екології в країні, загалом, та області, зокрема», - наголосив голова управи Житомирської обласної організації Української народної партії Володимир КРАСОВСЬКИЙ. Він підкреслив, що «масова загибель риби внаслідок спускання стічних вод підприємств до річок, загибель бджіл, отруєння людей і тварин внаслідок неконтрольованого використання пестицидів та отрутохімікатів на полях, - подібні випадки все частішають; але замість посилення контролю ми спостерігаємо абсолютно протилежне рішення».

За його словами, «знову суспільство стає свідком того, як державні інстанції, ігноруючи виклики сьогодення, заплющують очі на реальний стан речей, а можливість впливу на ситуацію лишається на плечах активної громадськості».

Житомирська область

Читайте також: