Рівняни вимагають звільнити заступника голови ОДА за російську мову

Звільнити Олексія Губанова з посади заступника (з гуманітарних питань) голови Рівненської облдержадміністрації вимагають учасники мітингу, організованого 11 вересня у Рівному на майдані Незалежності Комітетом опору диктатурі в Рівненській області.

Вони одноголосно підтримали пропозицію очільниці Рівненської обласної організації Української народної партії Світлани НІКОЛІНОЇ вимагати від голови Рівненської ОДА Василя Берташа звільнити свого заступника Губанова із займаної посади.

 

За словами НІКОЛІНОЇ, в неї відібрало мову, коли тиждень тому «державний службовець – заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Губанов дозволив собі говорити з нею по телефону російською мовою під час перемовин про неаргументовану затримку обласною владою автобусів з активістами УНП, що прямували до Пересопниці».

 

«Крім того, нещодавно «гаспадін» Губанов привіз до Рівного російського мільйонера, який планує на базі державного підприємства «Рівненська бурштинова фабрика», за підтримки обласної влади, створити своє приватне підприємство з переробки бурштину, трансформувавши його рейдерським шляхом у свою приватну власність», – додала НІКОЛІНА.

 

Новини з областей, Рівненська область

Читайте також: