Щербицький заслуговує швидше на осиновий кілок, ніж на пам'ятник - СОКОРИНСЬКИЙ

"Ми й зараз  відчуваємо наслідки афганської війни та чорнобильської катастрофи", - так голова Дніпропетровської організації Української народної партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ прокоментував заяву лідера дніпропетровських комуністів С.Храпова про їх бажання встановити у місті пам’ятники Брежнєву та Щербицькому.

На думку голови обласної УНП, "дуже символічно, що це питання порушено якраз тоді, коли ветерани Афганістану та ліквідатори чорнобильської аварії протестували проти намірів скасувати пільги. «Не було  б афганської авантюри, за яку  відповідають Генсек ЦК КПСС Брежнєв та член Політбюро Щербицький, не було б злочинного будівництва атомної електростанції в самому серці України, за що відповідають ці ж двоє – не потрібні були б і пільги!», - нагадав народник. Він також додав, що, оскільки Росія сама себе проголосила єдиним правонаступником СРСР, то було б логічно, якби компенсації інвалідам радянських авантюр виплачувала вона.

СОКОРИНСЬКИЙ звернув увагу, що "Брежнєв та Щербицький несуть пряму відповідальність за міжнародне становище, коли люди повсякчас з жахом чекали на початок ядерної війни, за економічну ситуацію, коли полиці магазинів стояли пусті, за переслідування української мови та культури".

"Лише за першотравневий парад, коли Щербицький  вигнав дітей під радіоактивні опади, він заслуговує на осиновий кілок!", - переконаний народник. "Особливе  обурення викликає той факт, що  комуністи хочуть будувати пам’ятники  за бюджетні гроші – за гроші тих, чиє життя скалічили Брежнєв та Щербицький", - підсумував представник УНП.

Новини з областей

Читайте також: