Сокоринський: Після спроби мовного розколу, в Україні готують сепаратистські провокації

«Уся діяльність Медведчука була, є й буде антиукраїнською», - в цьому переконаний голова Дніпропетровської організації Української народної партії Анатолій СОКОРИНСЬКИЙ. Так він прокоментував повідомлення, що Медведчук, після зустрічі з Путіним (та, вочевидь, за його вказівками), висунув проект федералізації України.

Очільник обласної УНП  наголосив, що «після спроби розколу за мовною ознакою (яка, завдяки мудрості нашого народу, не дала потрібного Росії результату) цілком логічно, йде спроба розколу територіального, відновлення горезвісного ПіСУАРу, аби Росія могла анексувати пів-України начебто, для захисту російськомовних від віршів Тараса Шевченка».

Політик нагадав, що ніхто так і не спростував повідомлення ЗМІ, що в Дніпропетровську дозволено рекламувати лише Партію Регіонів, Королевську та Медведчука. «Дійсно – звернув увагу народник – в нас розвішані біл-борди лише цієї зовсім не святої трійці. Ми ще дивувалися – чому серед них є Медведчук: він же не учасник виборчого процесу. Виявилося, що вони готують сепаратиські провокації».

СОКОРИНСЬКИЙ наголосив, що Дніпропетровська обласна організація УНП звернеться до Служби Безпеки та Прокуратури з вимогою дати оцінку цій діяльності, яка загрожує територіальній цілісності України.

Новини з областей

Читайте також: