Столична міліція безпідставно закрила кримінальне провадження проти КМДА

Слідчий старший лейтенант міліції Лібега Р.М. закрив кримінальне провадження за фактом злісного невиконання Київською міською державною адміністрацією рішення суду стосовно створення скверу імені Стуса. Підстава – відсутність складу злочину, повідомляє голова Святошинської районної організації Української народної партії Віктор Ткаченко.

Ткаченко наголосив, що «міліціонер абсолютно не врахував вимоги подання Державної виконавчої служби про притягнення боржника до кримінальної відповідальності відповідно до закону, у якому на п’яти аркушах викладена суть кримінальних діянь КМДА».

«Спілкування з міліцією нагадує мені діалог сліпого з глухим. Причому міліція виступає в обох іпостасях: як «сліпого», так і «глухого», – зазначив Ткаченко, додавши що там не можуть ні прочитати подання Державної виконавчої служби, ні почути клопотання стягувача у справі.

За словами представника УНП, «у поданні виконавчої служби чорним по білому написано «про притягнення боржника до кримінальної відповідальності відповідно до закону». «Що тут міліції не зрозуміло? Може міліціянти ставлять під сумнів факти злісного невиконання КМДА рішення суду і рішень Державної виконавчої служби, викладені на п’яти аркушах? Чи, може, полковник КГБ Попов є недоторканою особою у нашій країні, якого не можна притягувати до відповідальності під будь-якими приводами?» – запитує політик.

«Складається враження, що у правлячого режиму випрацювана схема своєї злочинної діяльності в обхід українських законів. Коли рішення суду зобов’язує чиновників-регіоналів виконувати законні рішення, останні жодним чином не реагують на дії судових виконавців, потім справа передається до підрозділів МВС і там «доблесні правоохоронці» закривають справу «за відсутності складу злочину», замикаючи на собі ланцюжок владних злочинів. Такі схеми уникнення відповідальності називаються корупцією», – завважив Ткаченко.

«Наш активіст Юрій Журавльов оскаржив це рішення міліції у суді. Ми чекаємо на розгляд скарги. І, хоч знаємо, що й на цьому етапі суди можуть сприяти злочинній владі, ми не зупинимося, поки виконавча влада не виконає волю територіальної громади, зазначену у рішенні громадських слухань та рішення Київради про створення скверу імені Василя Стуса», – заявив голова Святошинської районної організації УНП.

Новини з областей, Київ

Читайте також: