ТКАЛИЧ: «Виховувати українську молодь потрібно на прикладі борців за волю України»

Луганська обласна організація Української народної партії вшанувала пам`ять славетного українця -  головнокомандувача УПА Романа ШУХЕВИЧА, який героїчно загинув у  нерівному бою із спецгрупою МГБ 5 березня 1950 року поблизу Львова, де переховувався від НКВС.

Представники УНП, громадські активісти зібралися в управі обласної організації та пом'янути Романа ШУХЕВИЧА хвилиною мовчання.  Голова Луганської УНП Валентин  ТКАЛИЧ розказав про життя Романа ШУХЕВИЧА та боротьбу УПА за українську незалежність.

«В пам'яті народу Роман ШУХЕВИЧ  назавжди залишиться Героєм України - Героєм, який ішов за Україну до кінця, до самої смерті. Нинішня влада може забрати в нього офіційний статус, але його реальне звання забрати не можна, бо він і надалі залишатиметься символом тої самовідданої боротьби за Україну, на прикладі якої мають виховуватись наші діти», -  зазначив Валентин ТКАЛИЧ.

Також ТКАЛИЧ  наголосив на важливості виховання української молоді  на прикладі життя борців за волю України. Він також наголосив, що ШУХЕВИЧ  був добрим спортсменом - грав у волейбол, баскетбол і футбол, займався плаванням, бігом, лижним та планерним спортом, навіть ставив рекорди на змаганнях. Тому це - гідний приклад для пропагування серед молоді здорового способу життя.

Луганська обласна організація Української народної партії  буде і надалі наполягати  на необхідності загальнодержавного вшанування вірного сина України Романа ШУХЕВИЧА.

 

Читайте також: