У Чернігові вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні

26 листопада 2011 року у Чернігові, біля П’ятницької церкви, відбувся мітинг-реквієм вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Його провела обласна та міська влада за участю представників громадськості, політичних партій.Чисельну делегацію Чернігівської обласної організації Української народної партії на цьому меморіальному заході очолив її лідер – Володимир Ступак. Також взяли участь представники інших партій, зокрема «Батьківщини», «Удару». Як відзначив В. Ступак, треба всім разом пом’янути жертви комуністичного геноциду національні катастрофи 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 років.

На мітингу-реквієму виступили начальник управління Чернігівської облдержадміністрації Андрій Подорван, заступник Чернігівського міського голови Анна Романова та науковий співробітник Українського інституту національної пам’яті Сергій Горобець.

Присутні взяли участь у заупокійній літії, яку відправив керуючий Чернігівською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон та вшанували пам’ять жертв голодоморів в Україні хвилиною мовчання.

Чернігівська область

Читайте також: