У Луганську знову піаряться на пам′яті героїв і знову розтягують георгіївські стрічки

У Луганську місцеві регіонали вирішили не чекати Дня Перемоги, а почати піар-акції з використанням 100-метрової георгіївської стрічки з перших днів березня. Так у Луганській УНП прокоментували проведення флеш-мобу,  приуроченого до святкування 70-річчя підпільної молодіжної організації «Молода гвардія».

«Починаючи з 1-го березня, кожен день у Луганській області будуть проходити різні заходи, присвячені цій пам'ятній даті. Акція триватиме понад півроку і завершиться 28 вересня - в день народження «Молодої гвардії». Крім флеш-мобу в сквері, в школах та інших навчальних закладах Луганська пройшли подібні акції», - цитують активісти слова організаторів акції.

«Шкода, що в цих акціях Партії регіонів бере участь наша молодь: учні та представники молодіжних громадських організацій, які розгортають 100-метрові георгіївські стрічки, радянські прапори тощо, не розуміючи, що, наприклад, радянський прапор є символом тоталітарної комуно-більшовицької влади, що принесла на нашу землю голодне пекло, страшні репресії, виселення, депортації. Все це коштувало Україні мільйони ні в чому не винних життів», - наголосив голова Луганської УНП Валентин ТКАЛИЧ.

«Ми обурені, що територію суверенної держави, що здобула свою незалежність 20 років тому, знову обвішуйть георгіївськими стрічками. До речі, флешмоб «Георгіївська стрічка» вперше стартував у 2005 році в Росії. Відтоді, щорічне - у квітні-травні - розповсюдження російської імперської символіки є невід'ємною складовою кремлівської пропаганди. Саме п′ять років тому, після втрати Грузії та провалу планів взяття під повний контроль України, Кремль розпочав підготовку реваншу. Одним із символів цього процесу, по суті, і стала георгіївська стрічка», - нагадав Валентин ТКАЛИЧ.

«Навіть в Росії, - додав представник УНП, - висловлюються думки, що останнім часом ця акція перетворена на «пропутінській флеш-моб прокремлівських рухів і партій», у зв'язку з чим викликала бойкот з боку певної частини російського суспільства».

«Гидко, що правляча партія діяльність  підпільної організації «Молода  гвардія» використовує для власного  піару. І замість підвищення  пенсій та надання вкрай необхідних  соціальних пільг дітям війни - одноліткам молодогвардійців - ухвалює провокаційні рішення у вигляді георгіївських стрічок, які розколюють не тільки суспільство, але й ветеранів ВВв», - вважають в обласній організації.

«Все це не дає країні спокійно розвиватися, рухатися уперед, виховувати українську молодь як справжніх громадян незалежної суверенної країни», - скаржаться партійці.

Довідка. В Україні поширенням георгіївських стрічок займаються активісти проросійських організації та заборонених радикальних угруповань. Серед яких партія «Родіна», «Російськомовна Україна», «Донецька республіка», «Донбаська Русь», «Севастополь-Крим-Росія» тощо. З цим пов'язане неоднозначне сприйняття акції громадянами України.

 

Новини з областей, Луганська область

Читайте також: