У РІВНОМУ презентували книгу документів КДБ про Т.Бульбу-Боровця

1 листопада в Рівному та Кременці відбулася презентація книги доктора історичних наук Володимира СЕРГІЙЧУКА «Тарас Бульба-Боровець. Документи. Статті. Листи», проведення якої зініціювала голова Рівненської обласної організації Української народної партії й очільниця обласної «Просвіти» Світлана НІКОЛІНА.

 

Дослідницьке видання про засновника УПА на Поліссі вмістило як його творчу спадщину, так і секретні матеріали служб КДБ, зокрема оперативні матеріали і протоколи допитів.

 

Під час презентації Володимир СЕРГІЙЧУК зазначив, що видання побачило світ з ініціативи нині покійного багаторічного лідера Рівненської обласної організації УНП Василя ЧЕРВОНІЯ та за фінансової підтримки Мирослава СМОРОДСЬКОГО – сина начальника штабу «Поліської січі» Петра СМОРОДСЬКОГО.

 

Автор представив свою працю і за кордоном, зокрема в канадському Торонто. Далі, за словами історика, вона мандруватиме Волинню.

 

«Було б непогано, якби всі політики України прочитали цю книгу. Можливо, вони б по-іншому дивилися на процес державотворення, і це могло б позитивно позначитися й на нашому житті», – наголосила ініціатор презентації книги Світлана НІКОЛІНА.

Рівненська область

Читайте також: