УНМ розпочала збір інформації для нового патріотичного проекту «СТЯГ ВОЛІ»

Всеукраїнська молодіжна громадська організація Українська Народна Молодь провела Конференцію-презентацію Всеукраїнської програми патріотичного виховання молоді «Стяг волі». Проект здійснюється за підтримки Державної служби молоді та спорту України.

Новостворений веб-портал «Стяг волі» http://map-unm-ua.1gb.ua/ презентує історичну карту перших здіймань жовто-блакитного стягу по території всієї України. Всі бажаючі можуть відвідати відповідну тематичну сторінку у всемережжі та ознайомитись із хронологією та географією згаданих історичних подій, а ті, хто пам’ятає чи був учасників подібних події у своїй місцевості, може самостійно відмітити синьо-жовтим прапорцем поселення або територію, над якою вперше, найчастіше всупереч тодішній владі, замайоріли рідні нам кольори – синьо-жовтого «стягу волі».

За  словами автора ідеї, Голови ВМГО «УНМ» Андрія Давиденка «Зважаючи на 20-ту річницю незалежності України, Українська Народна Молодь вирішила розпочати проект, що за своїм змістом є об’єднуючим для народу нашої молодої держави», – підкреслив він. – «Ми хочемо донести людям той факт, що у всіх куточках України у всі часи були люди, які боролися за становлення українських символів. Ми переконані, що спільна робота над проектом надасть нового дихання та запалу молодому поколінню патріотів, і підштовхне їх до активної діяльності у громадському житті. І що не менш важливо, допоможе передати досвід патріотів, які в ті складні часи розвалу СРСР самовіддано боролись за незалежність України».

«Ми закликаємо до пошуків маловідомих  фактів всіх, хто може допомогти у віднайдені історично значимої інформації, – повідомив керівник проекту, заступник Голови ВМГО «УНМ» Ігор Мельник. – Сьогодні загострилося наше відчуття обов’язку перед тими людьми, що ризикували своєю свободою, і навіть життям, заради нашого українського майбутнього. Тому, відчуваючи відповідальність перед борцями за незалежність України, ВМГО «УНМ» планує розширити проект «Стяг волі» та охопити всі можливі історичні часові межі, в яких майорів жовто-блакитний стяг».

# # #

З веб-порталом «Стяг волі» можна ознайомитись за тимчасовим посиланням http://map-unm-ua.1gb.ua/. Постійне посилання на проект працюватиме на веб-сторінці http://unm.ua/.

Якщо Ви зацікавлені та маєте будь-яку інформацію щодо перших здіймань синьо-жовтого стягу волі – ІНФОРМУЙТЕ нас за адресою:

м. Ужгород,   наб. Незалежності, буд. 21, під’їзд 11, кв.2, тел/факс (+380312) 61-41-60, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Будемо раді співпраці!

 

Читайте також: