Симоненко відкривав реставрованого Леніна та одночасно голосував у ВР. Фото

20 вересня 2011 року народні депутати від Компартії Петро Симоненко та Володимир Лещенко здійснили чергове корупційне «чудо»: перебували в двох місцях одночасно. Про це повідомив голова управи Чернігівської обласної організації Української народної партії Олексій ПІЙ.

«Нардепи-комуністи разом із одновірцями у терор, грабунок й диктатуру відкривали відремонтований пам’ятник Леніну у центрі Чернігова», – розказав ПІЙ, додавши, що «одночасно, ці два «полум’яні» нардепи, а точніше їхні картки, голосували у Верховній Раді України за прийняття постанови «Про зміну порядку обчислення часу на території України» (ліквідація зимового і літнього часу як в Росії)».

«Виборцям і платникам податків цікаво дізнатися у компетентних органів: чи отримають нардепи-комуністи П. Симоненко і В. Лещенко зарплату за прогул в робочий час. Чи їм ще за це відрядження у Чернігів на партійну тусовку будуть гроші з народної кишені», – запитує представник УНП. Таке питання виникає, якщо поглянути на службові номери машини, на якій комуністи приїхали в Чернігів.

Нагадаємо, що саме ЦК КПУ було інвестором проведення ремонту пам’ятника Леніну в Чернігові. Реставрація обійшлася в 185 тисяч гривень.

Читайте також: