В одеських школах хочуть “оптимізувати” або зарплату вчителів, або їх самих

В одеських школах перед директорами поставили усне розпорядження «оптимізувати» оплату праці вчителям та техпрацівникам: через нестачу коштів у міському бюджеті. Про це Одеській обласній організації Української народної партії повідомили вчителі міських шкіл.

За їхніми словами, „для освітян Приморського району поставлена конкретна сума 8 мільйонів на рік. Пропонується з 1 січня скоротити до 25% ставки вихователів груп подовженого дня, завучам, керівникам гуртків, звести до мінімуму доплати за кабінети, перевірку зошитів і таке інше”.

А з 1-го вересня 2012 року варто чекати другу чергу «оптимізації»: “збільшення наповнюваності класів, зменшення кількості класів, зменшення ставок психологів, соціальних педагогів, педагогів-організаторів тощо”. За словами вчителів, в декотрих школах запропонували інше: звільнити певний відсоток від складу вчителів.

“Всі ці дії незаконні, але міська влада хоче робити це «добровільно», зробивши директорів заручниками ситуації”, - вважають в обласній УНП. Партійці наголосили, що будуть звертатися до начальника управління освіти і науки Одеської міської ради пана Шупарського В.С. з вимогою дати пояснення чи спростування у цій справі.

Одеська область

Читайте також: