Валентин Ткалич: Партія влади котролюватиме навіть системних адміністраторів

Луганські регіонали, переконавшись, що їх політична кампанія - просити виборця чекати поліпшень ще трохи - не спрацювала, знайшли інші способи отримати потрібний результат. Це робота з виборчими комісіями, котра, як показує практика, набагато ефективніша, ніж робота з виборцями: на Луганщині вже давно «працює» принцип: не важливо, як проголосували, важливо, як підрахували.

 

Тому не дивно, що головами окружних комісій на Луганщині стають люди, скандально відомі  в ЗМІ грубими порушеннями законодавства, які також, судячи з відеоматеріалів, розміщені в Інтернеті. Мова йде про «перлину» (як її назвали журналісти) виборчої комісії Валентину Зеленську, що завжди представляє Партію регіонів. Цьогоріч вона також очолила комісію 105-го виборчого округу (Жовтневий, частина Кам'янобрідського районів Луганська), щоправда, змінила на посаді голови окружної комісії 30-річну Ганну Тишу, яка представляла «технічну» політичну партію «Народно-трудовий союз».

«Прикметно, що ПР використовує не тільки «технічних» кандидатів, але і «технічні» політичні сили, - каже голова Луганської УНП, - залучивши до виборчого процесу з десяток існуючих лише на папері партій для того, щоб у потрібний момент замінити голів комісій на своїх людей».

«Регіонали» намагаються також виключити своїх опонентів – а саме представників об'єднання «Наша Україна» - з дільничних комісій, провівши для цього повторне жеребкування, незважаючи на те, що ДВК вже були сформовані», – заявляє голова обласної УНП».

Але провладної партії мало контролювати окружні й дільничні комісії, вони мають намір контролювати ще й системних адміністраторів, про що заявили представники Луганського КВУ. За їх словами, «ця посада дуже важлива, так як людина контролює майже всю технічну складову роботи комісії. І уявіть, що може бути, якщо такий працівник залежить від однієї з партій».

«Отже, - підсумував Ткалич, - дуже прикро, що на теренах Луганської  області, як, власне, і всієї України, відбуваються масові порушення і махінації з виборчим законодавством. І українська влада вкотре сприяє тому, що держава може опинитися в повній міжнародній ізоляції».

Новини з областей

Читайте також: