Влада ЛУГАНЩИНИ відроджує ленінські суботники

Луганська міська влада, а також депутати від Партії регіонів прагнуть повернути мешканців області в радянське минуле та перетворити Луганськ на Ворошиловград часів СРСР з відтворенням у повному обсязі радянських традицій, зокрема - проведення загальноміського суботника напередодні дня народження В.Леніна. Так у Луганській обласній організації Української народної партії прокоментували заклики місцевої влади прийти 21 квітня на загальноміський суботник.

«Чому саме 21-го, а не напередодні Світлого Христового Воскресіння, наприклад? Чому наша влада, зі статками мільйонерів розвинутих капіталістичних країн, своєму народу пропонує жити за комуно-більшовицькими принципами?», - запитують представники УНП.

Подібним чином, вважають в УНП, правляча партія хоче напередодні виборів вплинути на свідомість громадян, особливо людей похилого віку.

«Кожен мешканець Луганщини, бажає він того чи ні, згадає ідеологію СРСР. Та й наступний місяць – травень – майже цілком пройде в Луганську під радянськими гаслами: це і першотравневі демонстрації, які повним ходом відроджуються в області, і автоколони, прикрашені кульками та червоними прапорами, і георгіївські стрічки», - обурюються представники УНП.

«Тож якщо хтось захоче відвідати Луганськ у ці дні, не бійтеся, що з вами щось не те. Просто місцева влада - а це колишні комсомольці та комуністи - нічого нового, крім ленінських суботників, городянам запропонувати не може», - іронізують представники Луганської УНП.

 

Луганська область

Читайте також: