Влада Сум викине мільйони на будівництво непотрібної автостанції

«Сумська влада привітає мешканців міста з Новим роком дорогим подарунком, скористатися яким сумчани зможуть, подолавши півтора кілометри пішки», – розказав голова управи обласної організації Української народної партії Віталій Волощук.

За його словами, «сумська влада обіцяє відкрити до Нового року нову приміську автостанцію, яка здійснюватиме 365 відправлень на добу, матиме п’ять паркувальних майданчиків, зал очікування, камери схову і міні-кафе». Але «попри очікування влади, замість «глибокої вдячності за турботу», мешканці Сум відчувають щонайменше здивування через неадекватність такої турботи».

«Потенційні пасажири не вподобали нову автостанцію через незручне місце розташування, – розповів Волощук. – На відміну від діючої приміської автостанції, яка хоча й не зовсім облаштована, але розташована у центрі міста поруч з ринком і супермаркетами, від нової автостанції до ринку – півтора кілометра». Причому, за повідомленням відділу логістики, міські транспортні маршрути в зоні розміщення нової автостанції транспортною схемою не передбачені. Враховуючи те, що більшість селян їде до міста торгувати або купувати, до ринку їм доведеться ходити пішки, несучи з собою по кілька важких торб.

Тож, представників УНП дивує, як і навіщо влада запланувала велике будівництво за величезні кошти, заздалегідь знаючи, на які незручності будуть наражатися пасажири.

Новини з областей, Сумська область

Читайте також: