Вже 4 роки чернігівська влада не може встановити пам’ятник жертвам Голодомору

Чернігівська обласна організація Української народної партії звернулася до міськради із запитом, в якому просить надати інформацію щодо спорудження у місті пам'ятника жертвам Голодомору в України. Про це повідомив заступник голови Чернігівської обласної організації Української народної партії Сергій Соломаха.

 

Він розказав, що презентація генеральної концепції пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років пройшла ще 22 лютого 2008 року. Спершу планувалося встановити пам’ятний знак на зеленій галявині Алеї Героїв перед фасадом Катерининської церкви. Потім відділ зв'язків з громадськістю Чернігівської міської ради заявив, що Чернігівський міськвиконком з 1 до 30 вересня 2008 року оголошує відкритий конкурс на кращу проектну пропозицію щодо спорудження пам'ятника для вшанування жертв та постраждалих від голодоморів в Україні.

«Проте вже завершується 2012 рік, а ніяких відомостей про пам’ятник немає. Громадськість має право знати, як чернігівська міська влада веде роботу щодо вшанування жертв Голодомору в Україні та скільки ще чекати пам’ятника», – підсумував Сергій Соломаха.

Новини з областей, Чернігівська область

Читайте також: