За червоні прапори в Луганську доведеться відповідати особисто керівникам комунальних закладів – ТКАЛИЧ

Дмитро СНЄГИРЬОВ і голова Луганської обласної організації Української народної партії Валентин ТКАЛИЧ вважають рішення Луганського окружного адміністративного суду визнати законним рішення облради щодо вивішування червоних прапорів на будівлі облради з 17 по 22 червня нинішнього року «суто політичними, хоча даний позов не носив політичного характеру». Про це повідомили в прес-службі Луганської УНП.

В УНП наголосили, що Дмитро СНЄГИРЬОВ готується найближчим часом подати апеляцію до Донецького апеляційного суду. І що разом з разом з Валентином ТКАЛИЧЕМ готує заяву в прокуратуру щодо перевищення повноважень керівниками комунальних закладів, «які всупереч забороні Конституційного Суду України та керуючись тільки рішенням обласної ради, все ж таки вивісили червоні прапори».

«Тепер за свої протиправні дії будуть відповідати керівники комунальних закладів», – зазначили позивачі, додавши, що вони маючи на руках фотоматеріали, які підтверджують наявність прапорів на 15-ти будівлях комунальної власності.

Позивачі запевняють, що «ми не відчуваємо жодної поразки, бо впевнені в своїй правоті. І дане судове рішення зайвий раз показує, що влада зробила стрілочниками керівників комунальних закладів, більшість з яких є, до речі, депутатами Луганської облради».

«Те, що представники облради пояснюють вивішування червоного прапора бажанням увічнити пам'ять жертв Великої Вітчизняної війни – проста відмовка. У моєму позові мова йде не про це, а про конкретні терміни, коли вивішувати прапор неіснуючої держави заборонив Конституційний Суд України. Луганська облрада порушила цю заборону», - наголосив СНЄГИРЬОВ.

ТКАЛИЧ додав, що це рішення - «грубе порушення Конституції України, рішень Конституційного Суду України, Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».

«Суд не зрозумів, або зробив вигляд, що не зрозумів, суть позову», – вважає Дмитро СНЄГИРЬОВ. Він додав, що «фактично, і суд, і облрада, яка стверджує, що рішення облради носило тільки рекомендаційний характер, підставили керівників тих комунальних закладів, на чиїх будівлях продовжували висіти червоні прапори вже після того, як це заборонив КСУ».

Довідково. 26 жовтня Луганський окружний адміністративний суд відмовив у задоволенні позовних вимог Дмитра СНЄГИРЬОВА до Луганської обласної ради, на якому третьою особою виступив голова Луганської УНП Валентин ТКАЛИЧ. Позивачі наполягали на незаконності дій Луганської обласної ради щодо вивішування червоних прапорів на будівлі облради з 17 по 22 червня нинішнього року.

Луганська область, Рівненська область

Читайте також: