Звернення до однопартійців та однодумців

Вже місяць українці стоять на холодних Майданах Києва та інших міст України, вимагаючи від «гаранта» поваги до себе. На, поки що, мирні Майдани вийшла вся Україна зі сходу до заходу, від півночі до півдня.  

Однак, Віктор Янукович, який ішов на вибори під гаслом «Почую кожного», вперто не бачить і не чує мільйонів  людей, які вимагають припинити репресії проти мирних демонстрантів, покарати винних в побитті. Янукович поводиться, як сатрап-рабовласник,  і мабуть вважає, що може безкарно чинити безчинства та свавілля проти українського народу. Поступати  з нами таким чином  він може, опираючись на міліцейські кийки, продажних суддів, прокурорів  та вірних депутатів від партії регіонів і комуністів, які підтримують його та будуть підтримувати будь-які безчинства по відношенню до людей. Адже вони з його зграї. Вони паразитують і живляться об’їдками з його столу. Янукович разом з ними  довели Україну до межі зубожіння. Такого загрозливого стану в Україні ще не було. І тому, він не здасть нікого зі своєї зграї, бо лишиться сам на сам проти скривдженого народу.Для того, щоб не втратити остаточну довіру своїх виборців в східному регіоні, Янукович  випросив  у Путіна кредит,  щоб заткнути дірку в бюджеті та провести соціальні виплати, а ще розрахуватись за отриманий від Росії газ. Він хвалиться, що привіз дешевший туркменський газ.  Але  Янукович забув сказати, що цим газом невдовзі торгуватиме  Саша Стоматолог  та такий собі, наймолодший олігарх світу  Курченко, які отримуватимуть надприбутки і ховатимуть їх в офшори. А простий українець і далі буде помирати, не маючи змоги придбати ліки для себе та своїх близьких.  

Забув розказати Янукович і про інші, поки що таємні, домовленості з Путіним.  Вже зараз говорять про зобов’язання Януковича підписати угоду про  вступ України до митного та євразійського союзу. І  це, за прогнозами, має відбутися в кінці січня 2014 року.  Янукович, зневажаючи прагнення більшості українців жити за європейськими стандартами, реалізує свої амбітні плани буди володарем України. Йому мабуть подобається стояти в одному ряду з диктаторами  Путіним,  Назарбаєвим та Лукашенком.

Він, мабуть, вже отримав запевнення від Путіна, що той надасть йому ярлик на княжіння в Україні, як колись Золотоординський хан  надавав ярлики князям країни Моксель  на княжіння в визначених ним князівствах.

Однак, Янукович  та його сатрапи мають затямити, що ми не угро-фіни і Путін не наш цар. Ми, УКРАЇНЦІ. Ми вільна та свободолюбива нація, яка ніколи не погодиться  жити за його бандитським правилами.

Сьогодні, в ці визначальні для України дні, кожен українець має визначитись. Які цінності він сповідує. Європейські чи Російські. Де він хотів би жити. В Україні Європейській  чи в Україні Російській.  Запитаймо своїх дітей чи внуків. Куди ви хочете? До цивілізованої Європи, де панує закон, чи до Азійської Росії, де керує чиновник такий же, як і в Україні. Наші олігархи вже визначились. Вони ховають свої багатства не в Росії, а в Європі. Вони купують маєтки не в Росії, а в Європі. Їхні діти навчаються та живуть  не в Росії, а в Європі. Та й вони самі їдуть лікуватись та відпочивати не в  російські Челябінськ чи Кострому,  а в Монако, Німеччину чи Австрію. То чому ж вони нас хочуть  залишити в іншому світі. Відповідь проста. Тому, що вони злодії і бандити. Вони і надалі хочуть безкарно грабувати,  вбивати та ґвалтувати  українців. А коли ми будемо в Європі,  то цього їм не дасть зробити цивілізований світ.

У Росії інший інтерес. Вони відроджують імперію,  будуючи «Рускій мір». І для втягування  України в зону своїх інтересів вони підтримують Януковича, забираючи останнє в бідних росіян.  
Певен, що члени Української Народної Партії поділяють мою думку. Але цього недостатньо. Переговоріть зі своїми сусідами, родичами, друзями, які не є прихильниками УНП і донесіть інформацію про усю небезпеку такої владної політики, про загрозу поступового входження у Митний союз.  Якщо кожен з нас переконає у цьому 2-3 людей зі свого оточення, наших однодумців стане на кількадесят тисяч людей більше.  

Степан Жадюк, голова Кузнецовської міської організації УНП, заст. Голови Рівненської ОДА з економічних питань (2005-2006)

Читайте також: