9 березня Кримська УНП провела мітинг до дня народження Шевченка

9 березня 2013 року в Сімферополі, за ініціативи Кримської організації Української народної партії, патріоти Криму взяли участь у мітингу, присвяченому 199 річниці зі дня народження видатного українського поета та художника, засновника української літератури та мови Тараса Шевченка.

Квіти до пам’ятника Кобзарю поклали представники Кримських політичних партій Української народної партії, Конгресу українських націоналістів, «Свободи», громадських організацій, громадяни. Учасників мітингу привітали представники кримськотатарських громадських організацій, юний школяр прочитав «Заповіт» українською та кримськотатарською мовами. Також мітингувальники виступили з віршами та піснями на слова Тараса Шевченка.

«Ми перш за все вважаємо Тараса Шевченка за засновника української літератури та мови та великого художника. Проте в своїх поетичних творах видатний українець проявив себе як геніальний філософ, сформувавши основні принципи побудови ідеального суспільства», – зазначив в своєму виступі Голова Кримської організації Української народної партії Олег Фомушкін.

УНП, Крим

Читайте також: