Анушкевичус буде йти до перемоги

Вчора (5 травня) у Івано-Франківську відбулась прес-конференція кандидата в народні депутати України від Української народної партії по 83 виборчому округу Віктора Анушкевичуса.

Під час прес-конференції Віктор Анушкевичус підтвердив своє балотування у депутати Верховної ради, а також зазначив, що цього разу не збирається знімати свою кандидатуру і йтиме до перемоги.

«25 травня ми будемо обирати Президента України та депутата до Верховної Ради від нашого міста. Я іду на вибори до Верховної Ради, бо вважаю, що мій досвід роботи для громади, патріотична позиція, чітке бачення ситуації потрібні у Парламенті і саме зараз, коли Україна дорогою ціною виборює шанс бути вільною та йти європейським шляхом розвитку. Впродовж восьми років роботи міським головою Івано-Франківська, як ніхто інший, знаю всі потреби і проблеми міста. Впевнений, що зможу ефективно сприяти їх вирішенню у Парламенті України», - зазначив Віктор Анушкевичус.

«Місто Івано-Франківськ – це моє рідне місто, тут живе моя родина, мої близькі та друзі. Хочу зазначити, що Київ я розглядаю, як місце роботи, а не як місто для подальшого проживання. Відповідно змінювати івано-франківську прописку не збираюсь.

Незалежно від результатів виборів 25 травня цього року в майбутньому балотуватись на 3 термін, як міський голова не збираюсь», - наголосив Віктор Анушкевичус.

Читайте також: