Бій під Крутами і сьогодення: боротьба за майбутнє української державності триває

Бій під Крутами і сьогодення: боротьба за майбутнє української державності триває

29 січня в Україні вшановують пам'ять Героїв Крут. Бій, який відбувся біля станції Крути 1918 року, став символом героїзму, патріотизму й самопожертви в боротьбі за свободу і незалежність України. 

Проти багатотисячної й добре озброєної московитсько-більшовицької армії на захист Української держави виступили близько 300 студентів та гімназистів, яким було всього по 18-20 років. Те, що це був нерівний поєдинок і вчинок найвищого ступеню героїзму наших хлопців, не викликає сумнівів ні в кого. Ціною власного життя вони на кілька днів затримали наступ червоного війська, що дало змогу виграти час і укласти конче потрібний Брестський договір, який означав міжнародне визнання самостійності й незалежності Української держави.

Історія вчить: тільки сильна держава Україна, яка має не лише справжніх патріотів, а й потужне й добре озброєне власне військо, може захиститись від агресора. Особливо, якщо цей агресор – сусідня Росія, котра століттями прагнула знищити нашу державність та ідентичність. 

Українська народна партія від самого початку свого існування наголошувала на необхідності створення в незалежній Україні потужних і оснащених сучасною зброєю Збройних сил, які могли б захистити власну державу.  

Сьогодні Україна вкотре змушена протистояти російській агресії. І саме сьогодні, як ніколи, нам усім треба пам’ятати свою історію, робити висновки з минулого, об’єднуватись і захищати свою державність.

Потужна армія з сучасною зброєю в руках і любов’ю до України в серці – найкращий гарант безпеки для держави та її громадян! 

Слава Україні! 

Героям слава!

УНП, Українські герої

Читайте також: