ЧЕРКАЩИНА. УНП відзначила День свободи міні-Майданом

22 листопада на День  Свободи Черкаська обласна організація УНП провела пікетування сесії обласної ради, а також, влаштувала міні-Майдан на площі.

Представники УНП та об’єднаної опозиції під приміщенням Будинку рад розгорнули намети, тримали написані від руки гасла «Зека геть» та «Свободу політв’язням», скандували гасло «Свободу не спинити». Опозиціонер Володимир Матюша барабанив по залізній бочці. Цей стук було чути на сесії.

«На кожну злочинну владу чекає свій майдан. Ми хочемо про це нагадати нинішній владі». – зазначив координатор обласних опозиційних сил, лідер УНП Черкащини Леонід Даценко.

У цей час депутати Черкаської обласної ради від фракції «Батьківщина»  залишили сесію обласної ради, в  знак протесту проти політичних репресій в Україні. Голова обласної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко з трибуни зачитав заяву об’єднаної опозиції присвячену Дню свободи.

«В  День свободи ми хочемо показати всім, що свобода залишається для нас найголовнішою цінністю і ми продовжимо всіма силами за неї боротись. Ми закликаємо в День свободи наших колег депутатів, усіх черкащан стати вільними. Від страху, від ілюзій, від будь-яких зобов’язань перед цією владою.» - йшлося зокрема в заяві.

Після цього усі депутати-бютівці присутні в залі встали зі своїх місць і  оголосили що покидають сесію. На своїх місцях вони розгорнули великий  плакат «Україні, Юлі - волю». Голови обласної адміністрації Сергія Тулуба у сей час у сесійній залі не було. Він вийшов відразу після виконання державного гімну.

УНП, Черкаська область

Читайте також: