ЧЕРНІГІВ. УНП побоюється, що руками міських депутатів створюється черговий монополіст

Завдяки рішенням Чернігівської  міської ради про  виділення земельних ділянок для ведення бізнесу Комунальне пілприємство «Паркування та ринок» стало в обласному центрі чи не головним гравцем на ринку дрібних торговельних послуг населенню і починає монопольно диктувати розцінки оренди торговельних площ. Про це заявив заступник голови Чернігівської обласної організації Української народної партії Сергій СОЛОМАХА.

За його інформацією, у 2011 році в постійному користуванні цього підприємства знаходилося 55 земельних ділянок, а ще три роки тому їх було лише 7.

«На початок 2011 року тільки 9 ділянок було освоєно і вони приносили прибуток, решта – це будівельні майданчики під торговельні ряди, павільйони, зупиночні комплекси, а також сезонні літні майданчики з продажу кегового пива, які були введені в експлуатацію у другому-третьому кварталах 2011 року, - каже представник УНП. - Частина з них розташована в зелених зонах, і для будівництва тимчасових павільйонів із полегшених конструкцій потребує знесення дерев».

Сергій  СОЛОМАХА підозрює, що «руками депутатів у місті над Десною створюється черговий монополіст». На цю думку його наштовхує рішення міськради ще попереднього скликання про знесення в Чернігові всіх тимчасових павільйонів, що належали дрібним підприємцям.

«Немає жодних гарантій, що КП «Паркування та ринок» разом з орендованими земельними ділянками віддадуть у приватні руки, - побоюється політик. - До речі, саме так сталося з ВАТ «Чернігівпродтовари», контрольний пакет якого міськрада продала власникам мережі ПП «Союз» напередодні місцевих виборів 2006 року».

 

УНП, Чернігівська область

Читайте також: